Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında kurulan Acr Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Acr Grup; otomotiv, filo kiralama, iş makineleri, inşaat, alış-veriş, sigortacılık, eğlence ve gayrimenkul olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.

Acr Grup, 9 şirketi ve 500 ‘e yakın çalışanı ile değerli müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir hizmet sunmaktadır. Acr Grup, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Acr Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, hizmet kalitesini en üst noktaya taşımayı hedeflemektedir.

Büyük küresel oyuncularla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Acr Grup, yeni yatırımlarıyla hız kesmeden farklı iş kollarında büyümek için var gücüyle çalışmaktadır.

Acr Grup, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamakta ve Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda fark yaratan kuruluşlar içerisinde yer almak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerine en uygun çözümleri üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde bulundurmak.

Misyonumuz

Tüm çalışanların katılımı ve desteği ile, grup şirketlerimizin tüm faaliyet alanlarında kalite ve değer odaklı, çevreye saygılı, güvenilir, verimli bir kuruluş olmak.

Acr Grup’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.