Funloft

ACR Grup şirketlerinden Funloft Eğlence Merkezi’nin ilk şubesi 2012 yılında Kavacık Acrloft AVM içerisinde 3.000 m2’lik bir alanda hizmet vermeye başladı. Bu süreçte iyileştirme ve geliştirmeler ile tek lokasyonda hizmet vermeye devam eden Funloft sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmek için seçici davranarak ikinci şubesini Zorlu Center’de kendine özel 400 m2’lik teras alanı dahil 2.200 m2’lik bir alanda 2015 yılı Mayıs ayında açtı.

Funloft’ta neler bulabilirsiniz?

1- “Burada Mutluyuz!” sloganından da anlaşılacağı gibi Funloft’un tutkusu gelen herkesin buradan mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Bunun için de en iyi yaptığı şeyi yani eğlenceyi her karesinde gelenlere sunar.

2- Güvenlik ve hijyen Funloft için çok önemlidir. Pasta keserken çocuğa özel hazırlanmış keskin olmayan bıçak verilmesinden mobilyaların tasarımına kadar Funloft’un her noktasında güvenli bir ortamın tasarlanması ile birlikte yurtdışından özel getirilen malzemeler sayesinde hijyen en üst seviyede tutulmaktadır. Bunun için de işin ehli ve güvenilir personelleri ile bu yolda birlikte yürür.

Funloft olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını uzmanlarımız ile birlikte detaylı olarak analiz ettiğimiz üç senelik süreçte ailelerin çocukları ile birlikte eğlendikleri, motive oldukları ve sosyalleştikleri bu ortama Zorlu Center lokasyonu ile birlikte yeni projelerimizi de ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

adres

Acrloft , Acarlar Mah. Polonez Bağlantı Yolu Senkaya Çıkmazı, No:2/29, 34000 Beykoz/İstanbul

telefon & faks

T. +90 216 680 71 71 F. +90 216 680 71 70